VIII Konkurs Przedmiotowy z Historii Doktryn

W porozumieniu z Katedrą Historii Doktryn Politycznych i Prawnych WPiA UJ mamy przyjemność ogłosić VIII edycję Konkursu Przedmiotowego z Historii Doktryn Politycznych i Prawnych! Biorąc w nim udziału można zdobyć nie tylko ocenę bardzo dobry z Historii Doktryn, lecz również nagrody książkowe!

 

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy z nich odbędzie się we wtorek 12 grudnia 2017 r. o godz. 17.15 (zachęcamy do pojawienia się już o 17.00), w s. Audytoryjnej w Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12, natomiast drugi - tydzień później tj. 19 grudnia 2017 r. o godz. 17.15.

 

W pierwszym etapie czeka Was test składający się z 40 pytań wielokrotnego wyboru. Aby udzielić na nie odpowiedzi konieczna będzie bardzo dobra znajomość całości obowiązującego podręcznika (K. Chojnicka, H. Olszewski, "Historia Doktryn Politycznych i Prawnych"). Przy dużej liczbie uczestników zastrzegamy sobie prawo do organizacji I etapu w dwóch turach, jedna po drugiej.

 

Drugi etap będzie polegał na wzięciu udział w quasi turnieju wzorowanym na programie telewizyjnym - "1 z 10" - gdzie baza pytań oparta będzie na tym samym, wskazanym wyżej podręczniku. Wszyscy którzy zakwalifikują się do tej części, otrzymają oceny bardzo dobre z Historii Doktryn, natomiast najlepsi spośród finalistów - dodatkowo - także nagrody książkowe.

 

Uczestnicy z największą liczbą punktów uzyskanych podczas pierwszego etapu konkursu otrzyma ocenę bardzo dobrą pod warunkiem samego POJAWIENIA SIĘ i UCZESTNICTWA w drugim etapie konkursu. 

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora konkursu ze strony Koła Naukowego Historii Doktryn: Łukasza Łyżwy: lukaszlyzwa@hotmail.com

 

Zapisów na konkurs można dokonać wysyłając wiadomość e-mail z podaniem imienia i nazwiska na adres: konkurs.doktryny@gmail.com*.

Zapisy potrwają do 9 grudnia br. do godz. 23:59.

 

* zapewniamy ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Koło Naukowe Historii Doktryn

Data opublikowania: 18.11.2017
Osoba publikująca: Piotr Eckhardt